U-11, U-13-as futsal hétvége

Mozgalmas hétvégén vannak túl utánpótlás csapataink is. U-19-es csapatunk 3:3-as döntetlent játszott a Teleki Ottó Téli tornán a Blsz III.-as Testvériség felnőtt csapatával (beszámoló korábban). U-11 és U-13-as csapatunk az utolsó Bozsik futsal fordulón szerepelt a pesterzsébeti Gyulai István általános iskolába. A kisebbek a kezdeti bealvás után a torna végére összeszedték magukat és jól szerepelve zárták a téli sorozatot. U-13-as csapatunk ketté lett szedve, mivel országos futsal fordulóban is játszottunk. A bozsikos legények kiemelkedő teljesítménnyel rukkoltak elő, amihez ezúton is gratulálunk. Torna legjobbjai Nagy Ábel U-11 és Babalola Takeem Tiwadoin U-13.
Az országos futsalon három ellenfél várt a mieinkre a CSHC 4, Újbuda 2 és Gerzzo csapatai. Mindhárom ellenfelünket magabiztosan, óriási fölénnyel sikerült legyőzni (9:3, 6:1, 6:0). Jó, eredményes játékkal bizonyították hogy az első forduló csak kisiklás volt  Gratulálunk nekik is, folytatás ezen a hétvégén.

Tovább

Tovább folytatódik felnőtt csapatunk menetelése

Hétvégén folytatta szereplését felnőtt csapatunk a TNT torna utolsó fordulójában. Az már a korábbi meccseken eldőlt hogy az elődöntőbe bejutottak a srácok, csak az volt a kérdés az első vagy a második helyen. Ehhez a Kormányőr Blsz III. csapatát kellett legyőzni.

Kormányőr I. – Puebla FS 1-3 (0:2)

Gólszerzők: Gedai Gergő ill. Uzelman Tamás, Jóni Norbert, Babulják Zoltán

A Puebla az első félidő közepén megszerezte a vezetést, és a játékrész vége előtt meg is duplázta a nap rangadóján. A 2-0-s előny megnyugtatónak tűnt, de ennek ellenére a második félidőben is támadtak tovább, és meg is szerezték a 3. gólt is. A Kormányőrnek csak a szépítésre volt ereje. Teljesen megérdemelt Puebla siker született, és Babulják Zoltán csapat ezzel meg is nyerte a csoportot.

Puebla: Nagy Ákos, Brückner Gábor, Uzelman Tamás, Csuka Zsolt, Megyesán Péter, Jóni Norbert, Pék Bence, Ábrahám László, Molnár Sándor, Dankó Ákos, Csányi László, Cserék: Kiss Krisztián, Babulják Zoltán, Ábrahám Tamás
Babulják Zoltán vezetőedző: Jó iramú mérkőzésen talán ma játszottunk a legjobban ezen a tornán. Ez azért is biztató, mert az ifi csapatból (egyszerre játszottunk) senki nem tudott ezen a mérkőzésen szerepelni és a többiek is bizonyították hogy lehet rájuk számítani. Eddig jól alakul a felkészülésünk.

Tovább

U-19 és felnőtt sikerek, U-15 futsal záró forduló

Az elmúlt hétvégén befejezte szereplését U-15-ös futsal csapatunk, a mieink egy fölényes győzelemmel és egy vereséggel zárták a sorozatot. Többnyire idősebb ellenfelekkel próbáltuk felvenni a versenyt az U-15-ös mezőnyben, de fizikálisan sajnos elég gyakran alul maradtunk. Összességében nagyon jól szolgálta a felkészülésünket ez a torna és hasznunkra vált a lejátszott hét mérkőzés.

U-19-es csapatunk is megkezdte szereplését az első alkalommal kiírt Teleki Ottó emléktornán, ellenfelünk a megyei harmadosztályú Goldball együttese volt.

Teleki Ottó Emléktorna, csoportkör, 1. forduló

Goldball ’94 FC – Puebla 13 FC U19 2:4 (2:1)

Csoszánszky Miklós csapata hamar megnyugtató előnyre tett szert, ugyanis a 3. percben Pál Dániel volt eredményes (1:0), míg a 18. percben Varjú Sándor talált be (2:0). A második kapott gólra remekül reagáltak a Puebla fiataljai, akik a 19. percben Karacs András találatával szépítettek (2:1). Az első félidőben nem esett már több gól. Az 56. percben azonban Sárközy Bence lépett ki három védő szorításában, majd a kapus mellett a hálóba lőtt, így egyenlítettek a mieink (2:2). A 70. percben aztán büntetőhöz jutott a Goldball csapata, ám Nagy Ákos hárítani tudott, így maradt a döntetlen! Ez pedig megbosszulta magát, ugyanis a 81. percben Karacs András ismét eredményes volt (2:3), így sikerült megfordítanunk az összecsapást. A 87. percben Sárközy Bence döntötte el végleg a három pont sorsát (2:4). A 91. percben Molnár Tamás góljával még szépíteni tudott a Goldball (3:4), de az egyenlítésre már nem jutott idő, így győzelemmel kezdtük a tornát. Csapatunk még négy mérkőzést fog játszani az elkövetkező időszakban és minden hétvégén megmutathatja tudását a felnőttek között.

Felnőtt csapatunk veretlenül várta a torna negyedik fordulóját, melyet az Inter 04 BLSZ III.-as csapatával játszott. Bár játékban sokat fejlődtünk, csapatnak, ám a támadó szekcióban továbbra is akadtak nehézségeink.

Inter 04 – Puebla FS 1:2 (1:1)

Magas színvonalú és izgalmas mérkőzést játszottak a csapatok. 25. percben Pék Bence lőtt 12 méterről a hálóba, majd egy beadást követően Alex Bompan egyenlített egy fejessel. A második játékrész elején korán betalált a Puebla, Megyesán Péter találata pedig – hiába próbálkozott a hátralévő időben az Inter 04 – eldöntötte a meccset. A Puebla ezzel a győzelemmel a csoport élére ugrott, és kedvező helyzetből várja a következő mérkőzését.

Puebla: Nagy Ákos – Karacs András, Sárközy Bence, Dankó Ákos, Molnár Sándor, Jóni Norbert, Megyesán Péter, Ábrahám László, Csuka Zsolt, Csányi László, Rácz Gábor. Cserék: Ábrahám Tamás, Uzelman Tamás, Pék Bence, Brückner Gábor

Babulják Zoltán (Puebla): Küzdelmes, jó iramú mérkőzést láthattunk. A legfőbb problémánk továbbra is az, hogy a támadó harmadban rendre rossz döntéseket hozunk. bár ma legalább kettőt sikerült értékesítenünk a számos kidolgozott helyzetünk közül.

Tovább

Sikeres hétvége!

A hétvégén u-11 és U-13-as csapatunk második fordulón vett részt a Bozsik rendezvény keretein belül rendezett téli futsal tornán. Mindkét korosztályunk fejlődik a labdarúgás teremfoci műfajában. A gyorsaság, döntéshozatal, párharcok mind-mind előnyünkre válik a felkészülési időszakban. Gratulálunk az eredményes és jó játékhoz minden résztvevőnek. Legaktívabb játékosaink U-11 Kurucz Roland, U-13 Babulják Márk.

Felnőtt csapatunk második mérkőzését is megnyerte a téli nagypályás tornán.
Ikarus -U17 – PUEBLA FS 3-4 (1-2)
Gólszerzők: Dukai Tamás, Szabó András, Keszler Dominik ill. Sárközy Bence (2), Csuka Zsolt,Megyesán Péter

Fordulatos mérkőzés volt. Félidőben a Puebla vezetett, de az Ikarus fordított, majd a Puebla egyenlített. A találkozó legvégén pedig Sárközy Bence egy parádés góllal eldöntötte a találkozót a BLSZ IV-es csapat javára!

Puebla FS: Nagy Ákos – Dankó Ákos, Tápi Tamás, Ábrahám László, Kiss Krisztián, Csányi László, Megyesán Péter, Csuka Zsolt, Jóni Norbert, Karacs András, Sárközy Bence Cserék: Uzelmann Tamás, Brückner Gábor, Barta Gergő, Rácz Gábor, Kincses Krisztián, Pék Bence Vezetőedző: Zoltán Babulják

Krampek Nándor (Ikarus): A körülményekhez képest nagyon jó és hasznos mérkőzést játszottunk.

Babulják Zoltán (Puebla):Sportszerű ellenféllel jó mérkőzést játszottunk, amelyből mi jöttünk ki jól a végén.

Tovább

U-13-as és felnőtt parádé

A hétvégén U-13-as korosztályunk Kiskunlacházán szerepelt az V. Pereg Kupán, felnőtt csapatunk pedig a TNT téli tornán mutatkozott be az idei szezonban először. A kisebbek a csoportmérkőzéseken három győzelemmel és egy vereséggel csoport elsők lettek, és elődöntőt játszhattak, melyet nagy küzdelemben és színvonalas mérkőzésen 1:0-ra meg is nyertek, és várták a másik elődöntő győztesét, mely a Soroksár SC csapata lett. Önbizalomtól duzzadva, óriási akarattal, még emberhátrányban is játszva, végül 1:0-ra megnyertek, ezzel elhódították az V.Pereg kupa trófeáját! A torna legjobb kapusát is a Puebla Focisuli csapata adta Temesvári Ádám személyében. A győztes csapat: Temesvári Á., Babulják M., Balázs K., Kis Benedek., Attia K.,Obermayer B., Stiller B., Babalola . Gratulálunk!!

Felnőtt csapatunk a TNT torna első mérkőzését a tavalyi győztes Goldball ÖF csapatával játszotta szombat kora délután. Két edzéssel a lábakban, de nagy akarattal és motivációval léptek pályára a Goldball parkba. Bár az ellenfél szerezte meg a vezetést, de az egyenlítésünk után az ellenfélnek szinte helyzete sem volt. Szemben velünk akik sorra dolgoztuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, melyből még kettőt értékesítettünk, így 3:1-es győzelemmel zárult a mérkőzés. Góljainkat Sárközy B., Csuka Zs., és Karacs A. szerezte. Lesznek a keretben változások, erősítések, de erről később számolunk be. A fiúknak pedig gratulálunk! Hajrá Puebla FS !!

Tovább

2019 első hétvége eseményei

Megkezdődött a focisuli idei szereplése a futsal bajnokságokban és a meghívásos tornákon. Az U-15-ös bajnokságban elsősorban U-14 és U-13-as gyermekekkel próbáljuk felvenni a versenyt idősebb ellenfelekkel szemben. Az első fordulóban ez nemigazán sikerült hiszen egy sima vereséget, egy szorosabb vereség követett. Szégyenkezésre semmi okunk hiszen tanulni és fejlődni indultunk ebben a foci műfajban. Az U-13-as fiatalok szintén hétvégén kezdték meg a futsal mérkőzéseiket és bártudásban és képességekben mindegyik ellenfelünkkel felvettük a versenyt, de két vereség lett a vége. Ebben a csapatban több lehetőség van, melyet próbáljuk megmutatni a következő fordulóban. Végül de nem utolsósorban U-11-es csapatunk meghívásos tornán szerepelt Kiskunlacházán a Pereg Kupán, ahol sajnos a gyermekek nem mutatták meg a valós tudásukat. Félénken, tudásuk alatt szerepeltek, de a tudásukkal tisztában vagyunk így a jövőt tekintve javíthatnak az elkövetkező fellépéseiken. A hat csapatos tornán az 5.helyet szerezték meg.