Karácsonyi adománygyűjtést indít egyesületünk

Megjelent: 2019. december 6.

Mint ismeretes, idén két alapítványi iskolában is elkezdtük képzéseinket, a Szivárvány Baptista Általános Iskolában, valamint a Burattino Általános Iskolában egyaránt a Puebla Focisuli edzői ismertetik meg a labdarúgást a gyermekekkel. Utóbbi intézményben szociálisan hátrányos helyzetű gyerekek tanulnak, s egyesületünk idén adománygyűjtést szervez számukra, hogy idén felejthetetlen karácsonyuk legyen.

A Burattino Alapítvány 1991-es indulásakor egy olyan iskolát hozott létre, amelyben diákjai családias hangulatban, kis létszámú osztályokban, biztonságban élhetik mindennapjaikat. Az intézmény kiemelten fontosnak tartja az esélyteremtést, mottójuk, hogy a hátrányok kinőhetők, és hogy mindenki tehetséges valamiben.

Egy héten keresztül várjuk a Puebla-család adományait, melyeket eljuttatunk az iskolában és a hozzá tartozó gyermekotthonban élő és tanuló gyermekek családjának. Fogjunk össze, hiszen együtt mindenre képesek vagyunk!

A hátrányok kinőhetők